V pondelok 1. marca 2021 sa na uliciach opäť objavia žlto-zelené zdieľané elektrobicykle. V aktuálnom období protipandemických opatrení sú určené prioritne tým, ktorí potrebujú chodiť do práce a chcú si zvoliť ekologický a praktický dopravný prostriedok.  

Kredit, ktorý zaregistrovaným používateľom Trnavského bikesharingu zostal z vlaňajška, sa im automaticky prenesie do tejto sezóny. Pokiaľ je vo výške aspoň jedného eura, nie je potrebné platiť tohtoročný sezónny poplatok vo výške 20 eur.

V cenníku výpožičiek sa upravila výška poplatku za odstavenie elektrobicykla mimo stanice z 0,50 eur na jedno euro, ostatné položky ostali nezmenené.

Nových používateľov, žiaľ, momentálne nie je možné pridávať. Na dokončenie registrácie je totiž potrebná osobná návšteva klientskeho centra na Mestskom úrade v Trnave kvôli podpisu zmluvy. Mestský úrad je však počas zákazu vychádzania pre verejnosť zatvorený, samospráva sa preto ospravedlňuje záujemcom, ktorí chcú do systému zdieľaných mestských elektrobicyklov vstúpiť, a ďakuje im za trpezlivosť až do času uvoľnenia preventívnych opatrení.

Partneri