Freebike OnePass vs. Prihlásenie a PIN

Pre všetky systémy Freebike je k dispozícii nový systém overovania s názvom Freebike OnePass. Pomocou svojho telefónneho čísla si môžete požičať bicykel v ľubovoľnom systéme Freebike po celom svete.

Prihlasovacie číslo a číselný PIN.

Ak už máte číslo prihlasovacej karty a číselný PIN, môžete sa prihlásiť. Tieto údaje sú povinné na požičanie bicykla zo stanice bez mobilnej aplikácie Freebike. Prihlasovacie údaje sú k dispozícii v aplikácii Freebike, ak ich potrebujete.

Už mám prihlasovacie číslo aj digitálny pin a chcem svoj vlastný Freebike OnePass.

Urobte novú registráciu na Freebike OnePass. Ak uvediete rovnaké telefónne číslo, aké ste uviedli pri prvej registrácii, váš Freebike OnePass sa pripojí k vášmu predchádzajúcemu účtu v tomto systéme. Ak sa telefónne číslo nebude zhodovať, vytvorí sa nový účet pre tento systém (bez histórie jázd).

Freebike OnePass

Pomocou Freebike OnePass sa môžete do všetkých systémov Freebike prihlásiť iba pomocou svojho telefónneho čísla a jedného hesla. Novú registrácia do systému zdieľania bicyklov teraz vytvára Freebike OnePass. Na požičanie bicykla pomocou mobilnej aplikácie Freebike nepotrebujete žiadne ďalšie prihlasovacie údaje.

Freebike OnePass je nutný na prihlásenie sa do mobilnej aplikácie Freebike!

Partneri